روش تشخیص ضد یخ روغنی

روش تشخیص ضد یخ روغنی

نحوه تشخیص ضد یخ روغنی و اسیدی تفاوت ضد یخ روغنی و اسیدی نگین تجارت شرق.

نحوه تشخیص ضد یخ روغنی و اسیدی دقت داشته باشید که ضد یخی که در ابتدا ماهیت روغنی دارد. با گذشت زمان. ماهیت خود را از دست می دهد و اسیدی می شود. زمانی که ضدیخ روغنی به اسیدی تبدیل شود. می تواند بر روی قطعات تاثیر بگذارد و آن ها را فرسوده کند. تمامی این موارد موجب. کاهش مقاومت ضدیخ می شود.

از کجا بفهمیم ضد یخ روغنی است یا اسیدی؟ – مجله آچاره.

حتی ضد یخی که در ابتدا ماهیت روغنی دارد هم پس از گذراندن عمر مفید خود. تغییر ماهیت داده و اسیدی می‌شود. زمانی که این اتفاق بیوفتد. ماهیت اسیدی آن می‌تواند روی قطعات دیگر هم اثر بگذارد و باعث بروز فرسایش شود. همچنین. این اتفاق باعث می‌شود که مقاومت ضد یخ کاهش یافته و نتواند وظیفه خود را. که مقاومت در برابر سرما و گرماست. به‌درستی انجام دهد.

کاربرد ضد یخ چیست؟ از کجا بفهمیم ضد یخ روغنی است؟.

استفاده از ضد یخ روغنی یا اسیدی برای خودرو ضروری است. اما دو نکته مهم وجود دارد که بهتر است آن را رعایت کنید: 1.بیش از اندازه از ضد یخ پایه الکلی استفاده نکنید؛ زیرا سبب خوردگی و از بین رفتن بدنه موتور می‌شود. این مشکل در مورد ضد یخ غیر اسیدی (روغنی) زیاد رایج نیست. 2.ضد یخ الکلی و روغنی را باهم مخلوط نکنید.

روش تشخیص ضد یخ روغنی

همه چیز در مورد ضد یخ خودرو و آموزش تعویض ضد یخ خودرو + ویدئو.

3-در حالت کلی رنگ ضد یخ هیچ ارتباطی با کیفیت ضد یخ خودرو ندارد و از روی رنگ آن نمی‌توان هیچ قضاوتی نسبت به‌کیفیت این مایع داشت. 4- ضد یخ‌های سازنده‌های مختلف را باهم مخلوط نکنید. حتی در صورتی که از رنگ یکسان برخوردار باشند. این کار ممکن است به سیستم خنک کننده خودرو آسیب برساند. 5- ضد یخ خوب باید در برابر حریق مقاوم باشد و به‌راحتی‌ آتش نگیرد.

کدام نوع ضدیخ را برای خودرو استفاده کنیم؛ ضدیخ روغنی یا اسیدی؟.

همچنین شما می‌توانید از خنک کننده این شرکت که که تقریبا با هر نوع ضد یخی سازگار است استفاده کنید و با آزمایش مستقل برای کاهش دمای موتور تا ۲۵ درجه فارنهایت ثابت کنید. علاوه بر این مزیت‌ها نسبت به ضد یخ‌های اسیدی. هزینه‌ی این ضد یخ‌ها بسیار مقرون به صرفه است و می‌تواند شما را در مدت زمان طولانی همراهی کند.

راهنمای خرید ضد یخ ایمالز.

برتری و نقاط قوت ضدیخ‌های روغنی مصرف‌کنندگانِ ضدیخ‌های الکلی بایستی مراقب باشند که به هیچ عنوان ضدیخ جدید را به ضدیخ قبلی اضافه نکنند؛ زیرا مجبور می‌شوند بعد از این کار. به تخلیه و شست و شوی کامل داخل رادیاتور خودرو بپردازند (زیرا نبایستی ضدیخ‌های الکلی با یکدیگر تلفیق گردند).

کدام را بخریم کدام را نخریم؟ ضد یخ روغنی یا اسیدی؟ – جوان خودرو.

همچنین ضد یخ روغنی باعث بهبود مصرف سوخت و کارایی آن می‌شود و عمر روغن شما را تا ۵۰ درصد افزایش می‌دهد. همچنین شما می‌توانید از خنک کننده این شرکت که که تقریبا با هر نوع ضد یخی سازگار است

روش تشخیص ضد یخ روغنی

راهنمای استفاده و خرید بهترین ضد یخ ماشین – کیان باتری. خرید اینترنتی .

ضدیخ های سازنده‌های مختلف را باهم مخلوط نکنید. حتی در صورتی که از رنگ یکسان برخوردار باشند. این کار ممکن است به سیستم خنک کننده خودرو آسیب برساند. ضدیخ خوب باید در برابر حریق مقاوم باشد و به‌راحتی‌ آتش نگیرد. بوی نامطبوع ضد یخ می‌تواند نشانه‌ دهنده خرابی آن باشد. رقیق‌سازی ضد یخ باید بر اساس دستورالعمل سازنده صورت گیرد.

بهترین مارک ضد یخ ضد جوش استفاده از الکل بجای ضد یخ.

1- ضد یخ باید قادر به پایین آوردن نقطه انجماد آب تا حداقل دمای ممکن در زمستان باشد. 2- از نظر شیمیایی و کارکرد. پایداری کافی داشته باشد. 3- از نقطه جوش بالایی برخوردار باشد و در دمای بالا رسوب نکند. 4- روی لاستیک مصرفی در سیستم تاثیر نامطلوب نداشته باشد.

روش صحیح اضافه کردن ضد یخ به رادیاتور.

دنبال کردن یخ زدن آب داخل رادیاتور. یکی از بدترین اتفاقاییه که تو فصل سرما. می‌تونه برای ماشین بیفته. چون تو همچین شرایطی هزینه‌ای بیشتر از تعمیر موتور به صاحب ماشین تحمیل میشه! برای همین خیلی مهمه که بدونید چه ضد یخی و به چه مقدار. به ماشین اضافه کنید.‌‌ توصیه می‌کنیم این ویدیو رو ببینید و نکات تخصصی ارسلان رو درباره نحوه استفاده از ضد یخ بشنوید.‌